Charita - pomáháme, kde je potřeba

Cesta domů

Do konce roku 2023 jsme této organizaci přispěli 18 400 Kč

Podporujeme Cestu domů

Cesta domů je nezisková organizace, která od roku 2001 poskytuje v nepřetržitém provozu odbornou multidisciplinární péči lidem na konci života, a to v jejich domácím prostředí. Své služby hradí převážně z darů od jednotlivců a firemních dárců a z grantů od státních i nestátních subjektů. Veřejně prosazuje přijetí vědomí, že umírání je důležitá součást života.

Dobrý anděl

Do konce roku 2023 jsme této organizaci přispěli 13 400 Kč

Podporujeme Dobrého anděla

Dobrý anděl je systém, pomocí kterého mohou dárci, Dobří andělé, pomoci tisícům nemocných i relativně malými pravidelnými měsíčními příspěvky. Veškeré provozní náklady nadace jsou hrazeny ze soukromých financí jejích zakladatelů a dalších filantropů. Cílem je, aby měsíční příjem rodin s dětmi, které přivedla těžká nemoc do těžké životní situace, dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc.

Podpora Ukrajině

V roce 2022 jsme na Ukrajinu přispěli 999 Kč

Podporujeme International Humanity

Ukrajina byla v roce 2014 napadena teroristickým státem Ruskem a od té doby je s ním ve válce. Na ukrajinských obyvatelích jsou páchány válečné zločiny. Pokud se Ukrajina neubrání, nevratně se změní světový řád a všechny totalitní velmoci se vrhnou na své slabší sousedy. Pomoc Ukrajině nemá alternativu a pokud jí dostatečně pomůžeme nyní, nebudeme muset vynaložit později mnohonásobně více prostředků.

International Humanity

Do konce roku 2013 jsme této organizaci přispěli 12 600 Kč

Podporujeme International Humanity

Jde o nevládní neziskový spolek malawise sídlem v České republice, který pomáhá nejchudším obyvatelům naší planety na Srí Lance, v Nepálu, Zambii, Ugandě, na Haiti a v dalších rozvojových zemích třetího světa. Lidé působící v tomto spolku pracují zcela dobrovolně a bez nároku na honorář při svém běžném povolání. International Humanity tak dárcům garantuje stoprocentní využití jejich příspěvku na pomoc potřebným.

Služby

Pomáháme, kde je třeba

Cesta domů poskytuje paliativní péči

Cesta domů

Do roku 2023 příspěvek 18 400 Kč

Dobrý anděl pomáhá tisícům nemocných

Dobrý anděl

Do roku 2023 příspěvek 13 400 Kč

Podporujeme Ukrajinu

Podpora Ukrajině

V roce 2022 příspěvek 999 Kč

International Humanity pomáhá v rozvojových zemích

International Humanity

Do konce roku 2013 příspěvek 12 600 Kč