Účetní můstky, datové můstky

Export dat do účetnictví, export z eshopu

Je už neúnosné převádět vše do vašeho účetního systému ručně? Je načase uvažovat o automatizovaném převodním můstku. Řešení bude posílat data do účetnictví samo bez práce. Budou se generovat patřičné formáty dat, které zase na straně účetního systému bude možné zpracovat.

Export dat pro spedici

Poslední dobou je boom nejrůznějších spedičních firem. Je velký konkurenční boj, tlak na cenu. Nejdražší účetní položkou je lidská práce. Spediční společnosti proto tlačí na maximální automatizaci. Přicházejí s různými datovými formáty CSV, XML, JSON, DOD, PDK, a jinými... Uživatelům, kteří se chtějí dostat na nízké náklady nezbývá než si tyto formáty osvojit. Začít do nich generovat svá data a spedičnímu partnerovi je předávat.

Formát PDK & DOD

Zkratka PDK znamená "PharmData kód". Jedná se o jednotný číselník přípravků obchodovaných v síti lékáren v České republice. Použití tohoto číselníku znamená převod dat o vašem zboží do souboru s příponou .DOD. Ten má pevný formát. Je dán právě standardem číselníku PDK. Zahrnuje například pole jako šarže výrobku, kód APA, čárový kód a další. Tento formát začíná vyžadovat například PHOENIX, jeden z nejvýznamějších lékárenských velkoobchodů v ČR a zároveň s ním i další lékárnické velkoobchody. Podnikáte-li v lékárnictví, za krátko se bez tohoto standardu neobejdete. Rádi pro vás datový můstek, či jiné vhodné řešení naprogramujeme. Neváhejte nás kontaktovat.

PDK Export

Pro naše zákazníky jsme vytvořili a provozujeme službu PDK Export do lékárnických velkoobchodů, jejíž využití tímto všem dodavatelům zboží do lékáren doporučujeme. Služba umožňuje jednoduchým způsobem snadno a rychle vygenerovat PDK Export s možností zaslat jej přímo vybranému odběrateli. Splňuje veškeré moderní bezpečnostní i technologické standardy. Produkt po technické stránce udržujeme aktualizovaný a stále jej zdokonalujeme.

Formát XML, CSV, JSON

Jedná se o nejrozšířenejší a obecné formáty, které se používají napříč všemi oblastmi internetové datové komunikace. Rádi vám vytvoříme a napojíme na váš systém můstek, který v těchto formátech komunikuje.

Neváhejte se v této věci obrátit na nás.

Spojte se s námi prostřednictvím kontaktních údajů níže. Dohodneme se na nezávazné schůzce a probereme detaily.

Služby

Proč právě s námi?

  • Používáme moderní technologie

    Sledujeme poslední trendy. Dbáme na kvalitu kódu tak, aby každá část naší práce mohla sloužit jako dobrá reference pro nové zákazníky.
  • Za svoji práci odpovídáme

    Samozřejmostí pro nás je záruční i pozáruční servis. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Dbáme na to, aby naši zákazníci s námi neváhali dlouhodobě spolupracovat a šířili na nás jen pozitivní reference.
  • Známe dobře všechny fáze projektu

    Vedle projektů pro zákazníky jsme si zainvestovali, vypiplali a provozujeme i projekty vlastní. Dovedeme se proto vedle role zákazníka dobře vcítit i do role investora. Známe také dobře všechny fáze, kterými úspěšný startup musí projít.